Automaty w szkołach

Powrót do szkoły

Nowy rok szkolny nadchodzi wielkimi krokami. Po dwumiesięcznych wakacjach (i niespodziewanej kilkumiesięcznej przerwie od szkolnych ławek) uczniowie znowu spotkają się ze swoimi kolegami i nauczycielami. Z pewnością towarzyszą temu ogromne emocje – podekscytowanie, zdenerwowanie i zniecierpliwienie. Jeszcze tylko kilka dni i emocje te zaczną powoli opadać i trzeba będzie wrócić do szkolnej rzeczywistości. Głównym obowiązkiem dzieci będzie nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Pomóżmy im osiągać jak najlepsze rezultaty. W jaki sposób? Dbając o to, co jedzą. Nasze automaty w szkołach z pewnością ułatwią to zadanie.

Zadbajmy o dietę dzieci w szkole

Sposób, w jaki się odżywamy, ma niesamowity wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego zadbajmy o to, by nasza dieta była bogata w zdrowe, różnorodne produkty spożywcze. Ogromną wagę powinniśmy przywiązywać do diety naszych dzieci, bo to one spędzają wiele godzin w szkole każdego dnia, przyswajając ogromną dawkę wiedzy. Odpowiedni sposób żywienia pozytywnie wpłynie na ich koncentrację, samopoczucie i aktywność. Zwracajmy uwagę zarówno na to, co jedzą w domu, jak i szkole. My z przyjemnością zapewnimy uczniom dostęp do zdrowych przekąsek w naszych automatach w szkołach.

Asortyment w naszych szkolnych automatach

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, co roku dbamy o to, żeby w naszych automatach w szkołach znajdowały się produkty zarówno smaczne i zdrowe:

  • zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każde dziecko lubi wodę, dlatego mamy w naszej ofercie soki, napoje i herbaty mrożone bez dodatku cukrów;
  • dzieci uwielbiają napoje w puszkach, dlatego cieszymy się, że producenci pakują tak też te niegazowane, bez dodatku cukrów – je również mamy w asortymencie;
  • w automatach znajdują się różne rodzaje orzechów, które, jak powszechnie wiadomo, poprawiają pamięć i koncentrację;
  • popularnym batonom czekoladowym mówimy „NIE!”, a zamiast nich oferujemy batony zbożowe;
  • wiele osób lubi paluszki, ale na szczęście nie trzeba z nich rezygnować, bo w naszych automatach zostały one po prostu wymienione na te z sezamem lub ziołami;

Bezpieczeństwo sanitarne automatów w szkołach

Nasi serwisanci od zawsze dbają o czystość automatów. Często dezynfekują oni urządzenia, a asortyment uzupełniają w rękawiczkach lub po wcześniejszym umyciu rąk. Automaty w szkołach są bezpieczne, ponieważ nie wymagają bezpośredniego kontaktu z drugą osobą (klient-sprzedawca). Co więcej, wszystkie przekąski, które się w nim znajdują są zapakowane fabrycznie.

O pozostałych ofertach możecie przeczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Eskulap Vending

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Każdą ofertę dopasowujemy do konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby. Zapewniamy intuicyjne i estetyczne automaty, częste uzupełnianie asortymentu oraz sprawny i skuteczny serwis. Nasi serwisanci dbają o czystość urządzeń i obszaru wokół nich.