Automaty sprzedające – jedno urządzenie, wiele korzyści

Automaty sprzedające

Zapewne każdy z Was wie, jak wyglądają automaty sprzedające – można je zobaczyć będąc w urzędzie, szpitalu, szkole czy zakładzie pracy. Stają się one coraz bardziej popularne w naszym kraju, bo oferują wiele korzyści ich użytkownikom.

Bogata oferta napojów i przekąsek

Niektóre automaty są w stanie pomieścić ponad 50 różnych produktów. Od tradycyjnych batonów czekoladowych, chipsów, paluszków i napojów, coraz częściej pojawiają się w nich również sałatki i kanapki. Asortyment zawsze jest dopasowywany do potrzeb danej placówki, żeby zapewnić klientom to, czego potrzebują.

Prosta obsługa

Panele wyboru są duże i czytelne. Wystarczy wcisnąć kilka przycisków, zapłacić i… odebrać wybrany produkt. Na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja obsługi, która pomaga nam dokonać zakupu krok po kroku, dzięki czemu każdy poradzi sobie z tą czynnością.

Kilka form płatności

Nasze automaty sprzedające przyjmują różne formy płatności – bilon, banknoty i karty (również karty abonamentowe, o których więcej można przeczytać w tym wpisie). Wszystkie urządzenia wydają resztę, dlatego nie trzeba mieć przy sobie odliczonej kwoty.

Szybki serwis

Nasi serwisanci przyjeżdżają naprawić wszelkie usterki w ciągu 24 h od przyjęcia zgłoszenia. Co więcej, najnowsze urządzenia pozwalają na naprawę niektórych błędów zdalnie, dzięki czemu serwis staje się jeszcze szybszy.

Różne rozmiary automatów sprzedających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda placówka jest inna. W zakładach pracy automaty instalowane są najczęściej na stołówkach, a w szkołach i szpitalach – na korytarzach. Każde z tych miejsc jest inne – jedne stołówki są mniejsze, inne większe, dlatego rozmiar automatu jest bardzo ważny. Model urządzenia dopasowujemy po otrzymaniu informacji odnośnie wielkości miejsca, w którym miałby się on znajdować.

Nowoczesny i estetyczny wygląd

Bardzo dbamy o czystość naszych automatów sprzedających. Nasi serwisanci przy każdej wizycie upewniają się, że zarówno urządzenie, jak i jego otoczenie są czyste i estetyczne. Automaty, które oferujemy są nowoczesne i świetnie wyglądają w każdym miejscu.

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Eskulap Vending

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Każdą ofertę dopasowujemy do konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby. Zapewniamy intuicyjne i estetyczne automaty, częste uzupełnianie asortymentu oraz sprawny i skuteczny serwis. Nasi serwisanci dbają o czystość urządzeń i obszaru wokół nich.