Blog

Automat kawowy w biurze lub sekretariacie – oferta

Automat kawowy w biurze lub sekretariacie

Automaty to nie tylko ogromne maszyny sprzedające zimne napoje, batony i przekąski. Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla firm i zakładów pracy jest mały automat kawowy w biurze lub sekretariacie, niewiele większy od tradycyjnego ekspresu – dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę współpracy. Aromatyczna kawa z pewnością sprawi, że Twoi pracownicy będą jeszcze bardziej efektywni, a goście z pewnością docenią ten niewielki, ale jakże znaczący dodatek.

Przewaga profesjonalnych automatów kawowych nad tradycyjnymi domowymi ekspresami

 1. Profesjonalne ekspresy do kawy (takie, które my oferujemy) podgrzewają tylko tyle wody, ile potrzeba do przygotowania wybranego napoju.
 2. Nasze automaty posiadają nowoczesne, energooszczędne systemy LED. Dzięki temu nie tylko prezentują się znakomicie, ale też nie zużywają przy tym dużej ilości prądu.
 3. Domowe ekspresy są przystosowane do przygotowania zaledwie kilku kaw dziennie, a te profesjonalne są przygotowane na robienie ich w o wiele większych ilościach.
 4. Nasze automaty mają możliwość podłączenia do bieżącej wody, co niesie za sobą dwie korzyści: nie trzeba jej dolewać co kilka napojów i można zamontować specjalne filtry, dzięki którym jej smak jej lepszy.
 5. Mamy możliwość zamontowania czytników kart kredytowych/firmowych. Te drugie są zaprogramowane tak, że pozwalają przygotować tylko określoną liczbę kaw dziennie, co bardzo sprawdza się w programach pracowniczych.
 6. Wszelkimi awariami zajmujemy się my, a po ich zgłoszeniu serwisant przyjeżdża w ciągu 24 godzin. To my dbamy też o niezbędne prace serwisowe i uzupełnianie produktów.

Rodzaje napojów przygotowywanych przez nasze automaty kawowe

Napoje dopasowywane są do potrzeb i preferencji konkretnego klienta, ponieważ chcemy, żeby każdy dostał to, czego oczekuje. Mamy wiele rodzajów kawy – rozpuszczalną, mieloną, ziarnistą i w kapsułkach, ale to nie wszystko! Do pozostałych napojów należą: herbata, gorąca czekolada, kakao, gorące mleko i barszcz. Jesteśmy otwarci na wszelkie prośby dotyczące marki napojów i ich intensywności.

Formy płatności za automaty kawowe

Do automatów biurowych tradycyjnie polecamy abonament miesięczny, ponieważ jest to najprostsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. Nierzadko oferujemy też naszym klientom karty pracownicze, ponieważ dają one pracodawcy możliwość ustalenia limitu dziennego i/lub miesięcznego spożycia napojów. Dzięki nim każdy pracownik ma chwilę na zastanowienie się przed wybraniem napoju, dlatego minimalizują one ryzyko niepodstawienia kubka i rozlania się napoju.

OFERTA dla biur i sekretariatów

ABONAMENT KAWOWY – 749 ZŁ netto

Liczba napojów: 400

Koszt dodatkowego napoju: 2 zł

W ramach każdego abonamentu zapewniamy:

 • niewielki, prosty w obsłudze automat z intuicyjnym panelem wyboru
 • kawę ziarnistą, herbatę oraz czekoladę
 • czynności serwisowe (wraz z pokryciem ich kosztów) 
 • cotygodniową wizytę serwisanta – przegląd, serwis i uzupełnienie produktów oraz dodatkowe wizyty w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia ewentualnych usterek
 • rozliczenie miesięczne w formie faktury VAT na podstawie danych z licznika

O pozostałych ofertach możecie poczytać tutaj.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WhatsApp-Image-2020-08-15-at-14.13.28-768x1024.jpeg

Eskulap Vending sponsorem biegu charytatywnego

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że firma Eskulap Vending Sp. z o. o. została jednym ze sponsorów wydarzenia Eco Run. Bardzo nam miło, że możemy wspierać lokalne inicjatywy.

Eco Run to bieg charytatywny składający się z trzech dystansów: 3 (bieg rodzinny), 5 oraz 10 km.
– DATA: 22 kwietnia 2023 roku, w Międzynarodowy Dzień Ziemi
– CEL: wydarzenie ma na celu promowanie ekologii i zdrowego trybu życia oraz wybudowanie ścieżki edukacyjnej w zielonych okolicach Bydgoszczy, która będzie informowała o zwierzętach oraz roślinności występującej w okolicy.
– MIEJSCE: Bieg odbędzie się w LPKiW „Myślęcinek” w Bydgoszczy.
– INNE ATRAKCJE: uczestnicy będą mogli podziwiać piękno przyrody; dowiedzieć się więcej o dawnych zawodach czy doszkolić się w sztuce garncarstwa w Eko wiosce, ponadto dzięki pomocy PRO-NATURY, możliwe będzie oddanie zalegających elektrośmieci.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać TUTAJ.
Tam też ruszyły zapisy, do których zachęcamy!

Widzimy się na trasie?

Przypominamy, że z naszą ofertą możecie się Państwo zapoznać TUTAJ.

Kawa dla pracowników zakładu pracy

Przerwa w pracy? Zapewne większość pracowników wykorzystuje ją między innymi na wypicie kawy. Kawa dla pracowników w zakładzie pracy to ważny element każdej stołówki. Jak sprawić, żeby jej przygotowanie było szybsze i tańsze, a smak – lepszy? Wystarczy jedna mała zmiana – wprowadzenie automatu vendingowego w Państwa firmie w Bydgoszczy lub na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Zalety automatu z kawą dla pracowników zakładu pracy

 1. Profesjonalne ekspresy do kawy (takie, które my oferujemy) podgrzewają tylko tyle wody, ile potrzeba do przygotowania wybranego napoju – zapobiega to podgrzewaniu dwa razy tej samej wody.
 2. Nasze automaty posiadają nowoczesne, energooszczędne systemy LED. Dzięki temu nie tylko prezentują się znakomicie, sprawiając, że pomieszczenie (np. stołówka) wygląda bardzo estetycznie, ale też nie zużywają przy tym dużej ilości prądu.
 3. Nasze automaty mają możliwość podłączenia do bieżącej wody, co niesie za sobą dwie korzyści: nie trzeba jej dolewać co kilka napojów i można zamontować specjalne filtry, dzięki którym jej smak jej lepszy.
 4. Mamy możliwość zamontowania czytników kart kredytowych/firmowych. Te drugie są zaprogramowane tak, że pozwalają przygotować tylko określoną liczbę kaw dziennie, co bardzo sprawdza się w programach pracowniczych.
 5. Wszelkimi awariami zajmujemy się my, a po ich zgłoszeniu serwisant przyjeżdża w ciągu 24 godzin. To my dbamy też o niezbędne prace serwisowe i uzupełnianie produktów.

Formy płatności za kawę dla pracowników zakładu pracy

Do automatów z kawą dla pracowników zazwyczaj polecamy jedną z trzech opcji:

 1. Płatność dokonywana przez pracownika. Jest to najbardziej powszechny sposób zapłaty, dokonywany gotówką (bilonem lub banknotami) lub kartą.
 2. Karty pracownicze. Dają one pracodawcy możliwość ustalenia limitu dziennego/miesięcznego kupowanych napojów.
 3. Zastosowanie rozwiązania łączącego oba sposoby płatności. Dzięki temu pracownik ma zapewnioną daną liczbę kaw dziennie, ale może dokupić kolejną, płacąc za nią kartą lub gotówką.

Pozostałe korzyści automatów vendingowych

Bogata oferta, szybki serwis, prosta obsługa… Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do przeczytania tego wpisu.
Najważniejsze jest to, że my ponosimy wszystkie koszty – serwis, naprawa awarii, uzupełnianie braków. Potrzebujemy jedynie odrobiny miejsca oraz dostępu do prądu (i ewentualnie wody). Kawa dla pracowników w zakładzie pracy jest ważnym elementem każdej przerwy, a my sprawimy, że upłynie ona jeszcze lepiej.

Działamy na terenie Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego.

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Automaty sprzedające – jedno urządzenie, wiele korzyści

Automaty sprzedające

Zapewne każdy z Was wie, jak wyglądają automaty sprzedające – można je zobaczyć będąc w urzędzie, szpitalu, szkole czy zakładzie pracy. Stają się one coraz bardziej popularne w naszym kraju, bo oferują wiele korzyści ich użytkownikom.

Bogata oferta napojów i przekąsek

Niektóre automaty są w stanie pomieścić ponad 50 różnych produktów. Od tradycyjnych batonów czekoladowych, chipsów, paluszków i napojów, coraz częściej pojawiają się w nich również sałatki i kanapki. Asortyment zawsze jest dopasowywany do potrzeb danej placówki, żeby zapewnić klientom to, czego potrzebują.

Prosta obsługa

Panele wyboru są duże i czytelne. Wystarczy wcisnąć kilka przycisków, zapłacić i… odebrać wybrany produkt. Na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja obsługi, która pomaga nam dokonać zakupu krok po kroku, dzięki czemu każdy poradzi sobie z tą czynnością.

Kilka form płatności

Nasze automaty sprzedające przyjmują różne formy płatności – bilon, banknoty i karty (również karty abonamentowe, o których więcej można przeczytać w tym wpisie). Wszystkie urządzenia wydają resztę, dlatego nie trzeba mieć przy sobie odliczonej kwoty.

Szybki serwis

Nasi serwisanci przyjeżdżają naprawić wszelkie usterki w ciągu 24 h od przyjęcia zgłoszenia. Co więcej, najnowsze urządzenia pozwalają na naprawę niektórych błędów zdalnie, dzięki czemu serwis staje się jeszcze szybszy.

Różne rozmiary automatów sprzedających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda placówka jest inna. W zakładach pracy automaty instalowane są najczęściej na stołówkach, a w szkołach i szpitalach – na korytarzach. Każde z tych miejsc jest inne – jedne stołówki są mniejsze, inne większe, dlatego rozmiar automatu jest bardzo ważny. Model urządzenia dopasowujemy po otrzymaniu informacji odnośnie wielkości miejsca, w którym miałby się on znajdować.

Nowoczesny i estetyczny wygląd

Bardzo dbamy o czystość naszych automatów sprzedających. Nasi serwisanci przy każdej wizycie upewniają się, że zarówno urządzenie, jak i jego otoczenie są czyste i estetyczne. Automaty, które oferujemy są nowoczesne i świetnie wyglądają w każdym miejscu.

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Metropolia za pół ceny

Czym jest „Metropolia za pół ceny”?

„Metropolia za pół ceny” to wydarzenie, podczas którego partnerzy akcji oferują swoje produkty i usługi 50 procent taniej. Dzięki temu klienci mogą nabyć towary i skorzystać z oferowanych usług w przystępnych cenach. Więcej możecie przeczytać na stronie internetowej lub Facebooku projektu. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do niego dołączyć, a poniżej przedstawiamy naszą propozycję.

Nasza oferta

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, placówek i zakładów pracy, które są zainteresowane współpracą z nami. W ramach akcji „Metropolia za pół ceny”, w dniach 28.09-4.12.2020 r. (czyli przez cały czas jej trwania), oferujemy Państwu miesięczne abonamenty kawowe w atrakcyjnych cenach (podane poniżej ceny są cenami netto):

ABONAMENT KAWOWY ZŁOTY499 PLN zamiast 999 PLN

Liczba napojów: bez ograniczeń

Koszt dodatkowego napoju: 0 zł

ABONAMENT KAWOWY SREBRNY 399 PLN zamiast 799 PLN

Liczba napojów: 700

Cena dodatkowego napoju: 0,70 zł

ABONAMENT KAWOWY STANDARD299 PLN zamiast 599 PLN

Liczba napojów: 600

Cena dodatkowego napoju: 0,80 zł

W ramach każdego abonamentu zapewniamy:

 • niewielki, prosty w obsłudze automat z intuicyjnym panelem wyboru
 • kawę ziarnistą, herbatę oraz czekoladę
 • czynności serwisowe (wraz z pokryciem ich kosztów)
 • cotygodniową wizytę serwisanta – przegląd, serwis i uzupełnienie produktów oraz dodatkowe wizyty w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia ewentualnych usterek
 • rozliczenie miesięczne w formie faktury VAT na podstawie danych z licznika

Do kogo jest skierowana ta oferta?

Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze automaty świetnie zastępują tradycyjne ekspresy do kawy, a ich zaopatrzeniem i serwisowaniem zajmujemy się my. Są niewielkie, nowoczesne i estetyczne, dlatego świetnie sprawdzą się w:

 • sekretariatach
 • biurach
 • dziekanatach
 • salach konferencyjnych
 • miejscach, w których przyjmowani są klienci

Dlaczego automat kawowy jest lepszy niż tradycyjny ekspres?

 1. Profesjonalne ekspresy do kawy (takie, które my oferujemy) podgrzewają tylko tyle wody, ile potrzeba do przygotowania wybranego napoju.
 2. Nasze automaty posiadają nowoczesne, energooszczędne systemy LED. Dzięki temu nie tylko prezentują się znakomicie, ale też nie zużywają przy tym dużej ilości prądu.
 3. Domowe ekspresy są przystosowane do przygotowania zaledwie kilku kaw dziennie, a te profesjonalne są przygotowane na robienie ich w o wiele większych ilościach.
 4. Nasze automaty mają możliwość podłączenia do bieżącej wody, co niesie za sobą dwie korzyści: nie trzeba jej dolewać co kilka napojów i można zamontować specjalne filtry, dzięki którym jej smak jej lepszy.
 5. Mamy możliwość zamontowania czytników kart kredytowych/firmowych. Te drugie są zaprogramowane tak, że pozwalają przygotować tylko określoną liczbę kaw dziennie, co bardzo sprawdza się w programach pracowniczych.
 6. Wszelkimi awariami zajmujemy się my, a po ich zgłoszeniu serwisant przyjeżdża w ciągu 24 godzin. To my dbamy też o niezbędne prace serwisowe i uzupełnianie produktów.

Więcej o naszych automatach kawowych i ich zaletach możecie przeczytać TU:

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Szukamy pracownika – serwisanta automatów

SZUKAMY PRACOWNIKA

Bydgoska firma oferująca automaty vendingowe w zakładach pracy, szkołach i miejscach użyteczności publicznej poszukuje studenta, który pracowałby jako serwisant tych urządzeń. Głównie na weekendy (jeden dzień), dodatkowo kilka godzin w tygodniu.

Obowiązki serwisanta:

 • uzupełnianie towaru w automatach na terenie Bydgoszczy i okolic
 • naprawa błędów i usterek
 • dbanie o czystość automatów

Każdy dzień pracy zaczynamy i kończymy w fordonie, gdzie znajduje się magazyn firmy.

Oferujemy:

 • umowę zlecenie
 • samochód służbowy
 • premie za dobre wyniki
 • pracę w miłej atmosferze

Wymagania:

 • prawo jazdy kat. B
 • dyspozycyjność
 • zaangażowanie
 • wysoka kultura osobista
 • umiejętności techniczne

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: eskulap.vending@outlook.com

Kontakt telefoniczny WYŁĄCZNIE w godz. 8:00-16:00: 602552788.

Metropolia za pół ceny 2023

Czym jest „Metropolia za pół ceny”?

„Metropolia za pół ceny” to wydarzenie, podczas którego partnerzy akcji oferują swoje produkty i usługi 50 procent taniej. Dzięki temu klienci mogą nabyć towary i skorzystać z oferowanych usług w przystępnych cenach. Więcej możecie przeczytać na stronie internetowej lub Facebooku projektu. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do niego dołączyć, a poniżej przedstawiamy naszą propozycję.

Nasza oferta

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, placówek i zakładów pracy, które są zainteresowane współpracą z nami. W ramach akcji „Metropolia za pół ceny”, w dniach 2-8.10.2023 r. (czyli przez cały czas jej trwania), oferujemy Państwu miesięczne abonamenty kawowe w atrakcyjnych cenach (podane poniżej ceny są cenami netto):

ABONAMENT KAWOWY ZŁOTY – 599 PLN zamiast 1199 PLN

Liczba napojów: bez ograniczeń

Koszt dodatkowego napoju: 0 zł

ABONAMENT KAWOWY SREBRNY – 499 PLN zamiast 999 PLN

Liczba napojów: 700

Cena dodatkowego napoju: 1,00 zł

ABONAMENT KAWOWY STANDARD – 399 PLN zamiast 799 PLN

Liczba napojów: 600

Cena dodatkowego napoju: 1,00 zł

W ramach każdego abonamentu zapewniamy:

 • niewielki, prosty w obsłudze automat z intuicyjnym panelem wyboru
 • kawę ziarnistą, herbatę oraz czekoladę
 • czynności serwisowe (wraz z pokryciem ich kosztów) 
 • cotygodniową wizytę serwisanta – przegląd, serwis i uzupełnienie produktów oraz dodatkowe wizyty w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia ewentualnych usterek
 • rozliczenie miesięczne w formie faktury VAT na podstawie danych z licznika

Do kogo jest skierowana ta oferta?

Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze automaty świetnie zastępują tradycyjne ekspresy do kawy, a ich zaopatrzeniem i serwisowaniem zajmujemy się my. Są niewielkie, nowoczesne i estetyczne, dlatego świetnie sprawdzą się w:

 • sekretariatach
 • biurach
 • dziekanatach
 • salach konferencyjnych
 • miejscach, w których przyjmowani są klienci

Dlaczego automat kawowy jest lepszy niż tradycyjny ekspres?

 1. Profesjonalne ekspresy do kawy (takie, które my oferujemy) podgrzewają tylko tyle wody, ile potrzeba do przygotowania wybranego napoju.
 2. Nasze automaty posiadają nowoczesne, energooszczędne systemy LED. Dzięki temu nie tylko prezentują się znakomicie, ale też nie zużywają przy tym dużej ilości prądu.
 3. Domowe ekspresy są przystosowane do przygotowania zaledwie kilku kaw dziennie, a te profesjonalne są przygotowane na robienie ich w o wiele większych ilościach.
 4. Nasze automaty mają możliwość podłączenia do bieżącej wody, co niesie za sobą dwie korzyści: nie trzeba jej dolewać co kilka napojów i można zamontować specjalne filtry, dzięki którym jej smak jej lepszy.
 5. Mamy możliwość zamontowania czytników kart kredytowych/firmowych. Te drugie są zaprogramowane tak, że pozwalają przygotować tylko określoną liczbę kaw dziennie, co bardzo sprawdza się w programach pracowniczych.
 6. Wszelkimi awariami zajmujemy się my, a po ich zgłoszeniu serwisant przyjeżdża w ciągu 24 godzin. To my dbamy też o niezbędne prace serwisowe i uzupełnianie produktów.

Więcej o naszych automatach kawowych i ich zaletach możecie przeczytać TU:

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Automaty w szkołach

Powrót do szkoły

Nowy rok szkolny nadchodzi wielkimi krokami. Po dwumiesięcznych wakacjach (i niespodziewanej kilkumiesięcznej przerwie od szkolnych ławek) uczniowie znowu spotkają się ze swoimi kolegami i nauczycielami. Z pewnością towarzyszą temu ogromne emocje – podekscytowanie, zdenerwowanie i zniecierpliwienie. Jeszcze tylko kilka dni i emocje te zaczną powoli opadać i trzeba będzie wrócić do szkolnej rzeczywistości. Głównym obowiązkiem dzieci będzie nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Pomóżmy im osiągać jak najlepsze rezultaty. W jaki sposób? Dbając o to, co jedzą. Nasze automaty w szkołach z pewnością ułatwią to zadanie.

Zadbajmy o dietę dzieci w szkole

Sposób, w jaki się odżywamy, ma niesamowity wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego zadbajmy o to, by nasza dieta była bogata w zdrowe, różnorodne produkty spożywcze. Ogromną wagę powinniśmy przywiązywać do diety naszych dzieci, bo to one spędzają wiele godzin w szkole każdego dnia, przyswajając ogromną dawkę wiedzy. Odpowiedni sposób żywienia pozytywnie wpłynie na ich koncentrację, samopoczucie i aktywność. Zwracajmy uwagę zarówno na to, co jedzą w domu, jak i szkole. My z przyjemnością zapewnimy uczniom dostęp do zdrowych przekąsek w naszych automatach w szkołach.

Asortyment w naszych szkolnych automatach

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, co roku dbamy o to, żeby w naszych automatach w szkołach znajdowały się produkty zarówno smaczne i zdrowe:

 • zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każde dziecko lubi wodę, dlatego mamy w naszej ofercie soki, napoje i herbaty mrożone bez dodatku cukrów;
 • dzieci uwielbiają napoje w puszkach, dlatego cieszymy się, że producenci pakują tak też te niegazowane, bez dodatku cukrów – je również mamy w asortymencie;
 • w automatach znajdują się różne rodzaje orzechów, które, jak powszechnie wiadomo, poprawiają pamięć i koncentrację;
 • popularnym batonom czekoladowym mówimy „NIE!”, a zamiast nich oferujemy batony zbożowe;
 • wiele osób lubi paluszki, ale na szczęście nie trzeba z nich rezygnować, bo w naszych automatach zostały one po prostu wymienione na te z sezamem lub ziołami;

Bezpieczeństwo sanitarne automatów w szkołach

Nasi serwisanci od zawsze dbają o czystość automatów. Często dezynfekują oni urządzenia, a asortyment uzupełniają w rękawiczkach lub po wcześniejszym umyciu rąk. Automaty w szkołach są bezpieczne, ponieważ nie wymagają bezpośredniego kontaktu z drugą osobą (klient-sprzedawca). Co więcej, wszystkie przekąski, które się w nim znajdują są zapakowane fabrycznie.

O pozostałych ofertach możecie przeczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Automat kawowy w biurze lub sekretariacie

Automat kawowy w biurze lub sekretariacie

Automaty to nie tylko ogromne maszyny sprzedające zimne napoje, batony i przekąski. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm i zakładów pracy jest mały automat kawowy w biurze lub sekretariacie, niewiele większy od tradycyjnego ekspresu. Aromatyczna kawa z pewnością sprawi, że Twoi pracownicy będą jeszcze bardziej efektywni, a goście z pewnością docenią ten niewielki, ale jakże znaczący dodatek.

Przewaga profesjonalnych automatów kawowych nad tradycyjnymi domowymi ekspresami

 1. Profesjonalne ekspresy do kawy (takie, które my oferujemy) podgrzewają tylko tyle wody, ile potrzeba do przygotowania wybranego napoju.
 2. Nasze automaty posiadają nowoczesne, energooszczędne systemy LED. Dzięki temu nie tylko prezentują się znakomicie, ale też nie zużywają przy tym dużej ilości prądu.
 3. Domowe ekspresy są przystosowane do przygotowania zaledwie kilku kaw dziennie, a te profesjonalne są przygotowane na robienie ich w o wiele większych ilościach.
 4. Nasze automaty mają możliwość podłączenia do bieżącej wody, co niesie za sobą dwie korzyści: nie trzeba jej dolewać co kilka napojów i można zamontować specjalne filtry, dzięki którym jej smak jej lepszy.
 5. Mamy możliwość zamontowania czytników kart kredytowych/firmowych. Te drugie są zaprogramowane tak, że pozwalają przygotować tylko określoną liczbę kaw dziennie, co bardzo sprawdza się w programach pracowniczych.
 6. Wszelkimi awariami zajmujemy się my, a po ich zgłoszeniu serwisant przyjeżdża w ciągu 24 godzin. To my dbamy też o niezbędne prace serwisowe i uzupełnianie produktów.

Rodzaje napojów przygotowywanych przez nasze automaty kawowe

Napoje dopasowywane są do potrzeb i preferencji konkretnego klienta, ponieważ chcemy, żeby każdy dostał to, czego oczekuje. Mamy wiele rodzajów kawy – rozpuszczalną, mieloną, ziarnistą i w kapsułkach, ale to nie wszystko! Do pozostałych napojów należą: herbata, gorąca czekolada, kakao, gorące mleko i barszcz. Jesteśmy otwarci na wszelkie prośby dotyczące marki napojów i ich intensywności.

Formy płatności za automaty kawowe

Do automatów biurowych tradycyjnie polecamy abonament miesięczny, ponieważ jest to najprostsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. Nierzadko oferujemy też naszym klientom karty pracownicze, ponieważ dają one pracodawcy możliwość ustalenia limitu dziennego i/lub miesięcznego spożycia napojów. Dzięki nim każdy pracownik ma chwilę na zastanowienie się przed wybraniem napoju, dlatego minimalizują one ryzyko niepodstawienia kubka i rozlania się napoju.

O pozostałych ofertach możecie poczytać na naszej stronie startowej.

Nie zapomnijcie odwiedzić nas na Facebooku!

Eskulap Vending

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Każdą ofertę dopasowujemy do konkretnego klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby. Zapewniamy intuicyjne i estetyczne automaty, częste uzupełnianie asortymentu oraz sprawny i skuteczny serwis. Nasi serwisanci dbają o czystość urządzeń i obszaru wokół nich.